- Oversigt
- Specifikationer
- Anbefalede Produkter
Oversigt
Produktoversigt
902-928 MHz
Gevinst: 3 dBi
Cirkulær polarisation
Dimensioner: 250 × 110 × 1 mm
Produktanvendelse
RFID-logistiksporing
Lagerapplikation
Adgangskontrolsystem
Klædeadministration
Specifikationer
| Elektriske indikatorer | |
| Frekvensområde | 902-928 MHz |
| Forstærkning | 3dBi |
| Lukkeklappens bredde | Horisontal: 110°, Vertikal: 55° |
| Polariseret tilstand | Cirkulær polarisation |
| Spændingsstående bølgeforhold | ≤1.5 |
| For-og-efter-forhold | ≥20 |
| Impedans | 50Ω |
| Maks. indgangs effekt | 50W |
| Blitzbeskyttelse | DC-jording |
| Ledetype | SMA |
| Mekaniske indikatorer | |
| Antennes størrelse | 250 × 110 × 1 mm |
| Nettovægt af antenne | 0.2kg |
| Emballagestørrelse | - |
| Bruttovægt af antennen | 0.5kg |
| Materiale til antennehylster | Pcb |
| Farve på antennehylster | sort |
| Arbejdstemperatur | -40-70℃ |