- Шолу
- Сәйкестіктер
- Ұсынылатын өнімдер
Шолу
Өнімнің шолуы
902-928 МГц
3 дБи күшейту
Дөңгелек поляризация
Өлшемдері: 250*110*1 мм
Продукттың Қолданылуы
RFID логистикалық бақылауы
Қойма қолданысы
Кіру басқару жүйесі
Киімді басқару
Сәйкестіктер
| Электрлық көрсеткіштер | |
| Жиілік диапазоны | 902-928 МГц |
| Жеңісті | 3 дБи |
| Есікшелердің ені | Көлденең: 110°, Тік: 55° |
| Поляризациялық режим | Дөңгелек поляризация |
| Жолдаушы волна нисабы | ≤1.5 |
| Алдында және кейінгі қатынас | ≥20 |
| Импеданс | 50Ω |
| Максималды енгізу шакты | 50 Вт |
| Құрлық азайту | DC Жерге қосу |
| Түйіспе түрі | SMA |
| Механикалық көрсеткіштер | |
| Антеннаның өлшемі | 250*110*1 мм |
| Антеннасының таза салмағы | 0.2КГ |
| Қаптама өлшемі | - |
| Антенналың жалпы салмағы | 0.5кг |
| Антенна қаптамасының материалдық құрамы | ПХБ |
| Антенна қаптамасының түсі | қара |
| Жұмыс температурасы | -40-70℃ |