- Genel Bakış
- Teknik Özellikler
- Önerilen Ürünler
Genel Bakış
Ürün Genel Bakış
902-928MHz
Kazanç: 3 dBi
Dairesel polarizasyon
Boyutlar: 250 × 110 × 1 mm
Ürün Uygulaması
RFID lojistik takibi
Depo uygulaması
Erişim Kontrol Sistemi
Giysi yönetimi
Teknik Özellikler
| Elektrikli göstergeler | |
| Frekans aralığı | 902-928MHz |
| Kazanç | 3dBi |
| Kapak genişliği | Yatay: 110°, Dikey: 55° |
| Polarizasyon modu | Dairesel polarizasyon |
| Gerilim Dalgası Oranı | ≤1.5 |
| Ön-arka oranı | ≥20 |
| İmpedans | 50Ω |
| En yüksek giriş gücü | 50W |
| Yıldırım koruması | DC topraklama |
| Birleşme Türü | SMA |
| Mekanik Göstergeler | |
| Anten boyutu | 250 × 110 × 1 mm |
| Antenin net ağırlığı | 0.2kg |
| Paketleme boyutu | - |
| Antenin brüt ağırlığı | 0.5kg |
| Anten kapağı malzemesi | PCB |
| Anten kapağı rengi | siyah |
| Çalışma Sıcaklığı | -40-70℃ |