- Prezentare generală
- Specificații
- Produse recomandate
Prezentare generală
Prezentare produs
902-928MHz
Câștig: 3 dBi
Polarizare circulară
Dimensiuni: 250 × 110 × 1 mm
Aplicație a produsului
Urmărire logistică RFID
Aplicație de depozit
Sistem de Control al Accesului
Gestionarea îmbrăcămintei
Specificații
| Indicatoare electrice | |
| Gama de frecvente | 902-928MHz |
| Câștig | 3dBi |
| Lățimea clapetei | Orizontal: 110°, Vertical: 55° |
| Mod de polarizare | Polarizare circulară |
| Raportul de Undă Stacionară de Tensiune | ≤1.5 |
| Raportul între starea anterioară și cea posterioară | ≥20 |
| Impedanță | 50Ω |
| Putere maximă de intrare | 50W |
| Protecție împotriva fulgerului | Conectare la sol |
| Tip de legătură | SMA |
| Indicatori mecanici | |
| Dimensiunea antenei | 250 × 110 × 1 mm |
| Greutatea netă a antenei | 0.2kg |
| Dimensiunea Ambalajului | - |
| Greutatea brută a antenei | 0.5kg |
| Materialul carcasei antenei | PCB |
| Culoarea carcasei antenei | negru |
| Temperatură de funcționare | -40-70℃ |