- Gambaran Keseluruhan
- Spesifikasi
- Produk yang Disyorkan
Gambaran Keseluruhan
Gambaran Produk
902-928MHz
Dapatkan 3dBi
Polarisasi bulat
Dimensi: 250*110*1 mm
Aplikasi Produk
Penjejakan Logistik RFID
Aplikasi gudang
Sistem Kawalan Akses
Pengurusan Pakaian
Spesifikasi
| Penunjuk elektrik | |
| Julat Kekerapan | 902-928MHz |
| Gain | 3dBi |
| Lebar penutup | Mendatar: 110° Menegak: 55° |
| Mod Polarization | Polarisasi bulat |
| Nisbah Gelombang Stesen Voltan | ≤1.5 |
| Nisbah sebelum dan selepas | ≥20 |
| Impedans | 50Ω |
| Kuasa input maksimum | 50W |
| Perlindungan petir | DC penghantaran tanah |
| Jenis Sambungan | SMA |
| Penunjuk Mekanikal | |
| Saiz antena | 250*110*1 mm |
| Berat bersih antena | 0.2kg |
| Saiz Pembungkusan | - |
| Berat kotor antena | 0.5kg |
| Bahan penutup antena | PCB |
| Warna penutup antena | hitam |
| Suhu Operasi | -40-70℃ |