- Prikaz
- Specifikacije
- Preporučeni proizvodi
Prikaz
Pregled proizvoda
902-928 MHz
Dobijanje 3dBi
Krugovna polarizacija
U slučaju da je to potrebno, može se upotrebljavati i druga metoda.
Primjena proizvoda
RFID logističko praćenje
Upotreba za skladište
Sustav za kontrolu pristupa
Upravljanje odjećom
Specifikacije
| Električni indikatori | |
| Frekvencijski raspon | 902-928 MHz |
| Dobit | 3dBi |
| Širina krila | U redu, u redu. |
| Polarizacijski način | Krugovna polarizacija |
| Omjer stojalice napona | ≤1.5 |
| Razlozi prije i nakon | ≥20 |
| Impedantnost | 50Ω |
| Maksimalna ulazna snaga | 50W |
| Zaštita od groma | Zemljena DC |
| Vrsta spoja | SMA |
| Svaka vrsta vozila | |
| Veličina antene | 250*110*1 mm |
| Neto masa antene | 0.2kg |
| Veličina ambalaže | - |
| Bruto težina antene | 0.5kg |
| Materijal za pokrivanje antene | PCB |
| Boja pokrivača antene | crna |
| Radna temperatura | -40-70℃ |