- Översikt
- Specifikationer
- Rekommenderade produkter
Översikt
Produktöversikt
902-928 MHz
Vinst 3 dBi
Cirkulär polarisation
Dimensioner: 250*110*1 mm
Produktansökan
RFID-logistikspårning
Lagerlokalapplikation
Tillgångskontrollsystem
Klädhanttering
Specifikationer
| Elektriska indikatorer | |
| Frekvensområde | 902-928 MHz |
| Gain | 3dBi |
| Flikbredd | Hor: 110° Ver: 55° |
| Polariseringsläge | Cirkulär polarisation |
| Spänningsstående vågförhållande | ≤1.5 |
| För-och-efter-förhållande | ≥20 |
| Impedans | 50Ω |
| Maximal ingångs effekt | 50W |
| Blixtskydd | DC-jordning |
| Fogtyp | SMA |
| Mekaniska indikatorer | |
| Antennstorlek | 250*110*1 mm |
| Antennens nettovikit | 0,2 kg |
| Förpackningsstorlek | - |
| Bruttovikt för antenn | 0,5kg |
| Material för antennhölje | Pcb |
| Färg på antennhölje | svart |
| Arbets temperatur | -40-70℃ |