- Conspectus
- Specificationes
- Producta Commendata
Conspectus
Productum Overview
1.4G
Ganitum 3 dBi
Polarizātiō circulāris
Dimensiones: 250 × 110 × 1 mm
Applicatio Producti
Custodia Logistica per RFID
Usus in Magazino
Access Imperium Ratio
Gestio Vestium
Specificationes
| Indicatores electrica | |
| Frequens Ambitus | 1.4G |
| Lucrum | 3dBi |
| Largitudo valvae | Horizontale: 110°, Verticale: 55° |
| Polarizationis Modus | Polarizātiō circulāris |
| Proportio Fluctuationis Voltus | ≤1.5 |
| Ratio ante et post | ≥20 |
| Impedantia | 50Ω |
| Potentia Maxima Input | 50w |
| Protectio contra fulgura | Terra DC |
| Genus Articulationis | SMA |
| Indicatores Mechanici | |
| Magnitudo Antennae | 250 × 110 × 1 mm |
| Pondus netto antennae | 0.2kg |
| Packaging Size | - |
| Pondus brutum antennae | 0.5kg |
| Materies tecti antennae | PCB |
| Color tecti antennae | niger |
| Temperatura operativa | -40-70℃ |