- Yleiskatsaus
- Tekniset tiedot
- Suositellut tuotteet
Yleiskatsaus
Sopii yleiseen käyttöön UHF-taajuusalueen RFID-antenniterminaaleihin; suuntainen kapea säde ja korkea vahvistus.
Sopii kaikkiin tilanteisiin, esimerkiksi pääsynvalvontaan, ajoneuvoparkin hallintaan ja muihin käyttötarkoituksiin.
Voitto

Tekniset tiedot
Sähköiset eritelmät
| Malli | RFA915-10H45 |
| Toiminta-alue (MHz) | 860-960 MHz |
| Voitto | yli 10 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polarisoituminen | Ympyrä |
| 3 dB:n sädesäde, H-taso | 45º |
| 3 dB:n säteilykulma, E-taso | 70º |
| Akselisuhteellinen suhde | alle 3 dB |
| Suhteellinen kosteus | 5%~95% |
| Impedanssi | 50 Ω |
Mekaniset eritelmät
| Liitin | SMA-50KFD |
| Antennan mitat | 460 × 220 × 35 mm |
| Paino | 4.3KG |
| Materiaali | Tekniikkamuovi ASA, alumiini |
| Käyttölämpötila | -40 °C ~ +85 °C |
| Toimintatemperatuuri | -40 °C ~ +85 °C |
| Väri | Musta |