- Przegląd
- Specyfikacje
- Polecane produkty
Przegląd
Przeznaczona do ogólnego zastosowania w terminalach anten RFID pasma UHF; charakteryzuje się kierunkowym, wąskim wiązką i wysokim wzmocnieniem.
Przeznaczona do zastosowania w różnych sytuacjach, m.in. w systemach kontroli dostępu oraz zarządzania flotą.
Zysk

Specyfikacje
Specyfikacje elektryczne
| Model | RFA915-10H45 |
| Zakres częstotliwości (mhz) | 860-960 MHz |
| Zysk | >10 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polaryzacja | Okrągły |
| szerokość wiązki przy spadku mocy o 3 dB, płaszczyzna H | 45º |
| szerokość wiązki przy poziomie -3 dB, płaszczyzna E | 70º |
| Stosunek Aksjalny | <3 dB |
| Wilgotność względna | 5%~95% |
| Impedancja | 50 Ω |
Specyfikacje mechaniczne
| Złącze | SMA-50KFD |
| Wymiar anteny | 460 × 220 × 35 mm |
| Waga | 4,3 kg |
| Materiał | Inżynieryjny tworzywo sztuczne ASA, aluminium |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃ |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃ |
| Kolor | Czarny |