- Огляд
- Технічні характеристики
- Рекомендовані товари
Огляд
Підходить для загального випадку терміналів UHF-антен RFID: спрямований вузький промінь і високий коефіцієнт підсилення.
Підходить для всіх сфер застосування: контроль доступу, управління автопарком тощо.
Посилення

Технічні характеристики
Електричні специфікації
| Модель | RFA915-10H45 |
| Діапазон частот ((MHz) | 860-960 МГц |
| Посилення | >10 дБі |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Поляризація | Круглий |
| ширина діаграми спрямованості на рівні –3 дБ у горизонтальній площині (H-площина) | 45° |
| ширина діаграми спрямованості на рівні –3 дБ у вертикальній площині | 70º |
| Відношення осей | <3 дБ |
| Відносна вологість | 5%~95% |
| Імпеданс | 50 Ω |
Механічні характеристики
| Роз'єм | SMA-50KFD |
| Розміри антени | 460×220×35 мм |
| Вага | 4.3КГ |
| Матеріал | Інженерний пластик ASA, алюміній |
| Температура сховища | -40 °C ~ +85 °C |
| Робоча температура | -40 °C ~ +85 °C |
| Колір | Чорний |