- Тойм
- Тодорхойлолт
- Санал болгож буй бүтээлүүд
Тойм
UHF диапазоны RFID антенн төхөөрөмжийн ерөнхий хувилбаруудад тохиромжтой, чиглэлт нарийн цацраг, өндөр хүчдэлт шинж чанар.
Бүх нөхцөлд тохиромжтой: хүний нэвтрэлтийн хяналт, машинуудын бүлгийн удирдлага г.м.
Нөхөн сэргээлт

Тодорхойлолт
Цахилгаан тоног төхөөрөмжийн тодорхойлолт
| Загвар | RFA915-10H45 |
| Давтамжийн муж (MHz) | 860-960 МГц |
| Нөхөн сэргээлт | >10 дБи |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Поляризаци | Циркэр |
| 3 дБ Цацрагийн өргөн, H-хавтгай | 45º |
| 3 дБ-ийн цацрагийн өргөн, E-хавтгай | 70º |
| Тэнхлэгийн харьцаа | <3 дБ |
| Харьцангуй чийгшил | 5%~95% |
| Эсрэг чанар | 50 Ω |
Бусад хөршийн заавар
| Холбогч | SMA-50KFD |
| Антеннагийн хэмжээс | 460×220×35 мм |
| Жин | 4.3кг |
| Материал | Инженерийн пластик ASA, цагаан төмөр |
| Ажиллах температур | -40℃~+85℃ |
| Ашиглалтын температур | -40℃~+85℃ |
| Өнгө | Хар |