- Gainberri
- Espezifikazioak
- Gomendatutako produktuak
Gainberri
UHF banda RFID antenentzat erabilgarria da, kasu orokorretan erabiltzen den antena-terminalerako, zuzenduriko zorroztasun txikiko izpiarekin eta irabazia handiko ezaugarriekin.
Gertaera guztietarako egokia da, sarbide-kontrola, garraio-frota kudeaketa eta beste erabilera batzuk barne.
Bihurtzea

Espezifikazioak
Espesifikazio elektrikoak
| Modelo bat | RFA915-10H45 |
| Maiztasun-barrutia (MHz) | 860-960 MHz |
| Bihurtzea | >10 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polarizazioa | Zirkularra |
| 3 dB-ko izpi-zabalera, H-planoa | 45º |
| 3 dB-ko izpi-zabalera, E-planoa | 70º |
| Ardatz-erlazioa | <3 dB |
| Hezetasun erlatiboa | 5%~95% |
| Antolamendua | 50 Ω |
Espesifikazio mekanikoak
| Konexiora | SMA-50KFD |
| Antenaren dimentsioak | 460×220×35 mm |
| Pisua | 4,3 kg |
| Materiala | Ingeniaritza-plastikoa ASA, Aluminioa |
| Tenperatura estirea | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Ekintzako Temperatura | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Kolorea | Beltza |