- Gambaran Keseluruhan
- Spesifikasi
- Produk yang Disyorkan
Gambaran Keseluruhan
Sesuai untuk kes umum terminal antena UHF RFID, sinar sempit berarah, ciri penguatan tinggi.
Sesuai untuk semua situasi, kawalan akses, pengurusan armada dan kegunaan lain.
Gain

Spesifikasi
Spesifikasi Elektrik
| Model | RFA915-10H45 |
| Julat frekuensi ((MHz) | 860-960mhz |
| Gain | >10 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polarization | Pusingan |
| lebar Jejari 3 dB, Satah-H | 45º |
| lebar Sinar 3 dB, Satah-E | 70º |
| Nisbah Paksian | <3 dB |
| Kelembapan Relatif | 5%~95% |
| Impedans | 50 Ω |
Spesifikasi Mekanikal
| Penyambung | SMA-50KFD |
| Dimensi Antena | 460×220×35 mm |
| Berat | 4.3KG |
| Bahan | Plastik Kejuruteraan ASA, Aluminium |
| Suhu Simpan | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Suhu operasi | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Warna | Hitam |