- Prikaz
- Specifikacije
- Preporučeni proizvodi
Prikaz
U skladu s člankom 3. stavkom 2. točkom (a) ovog članka, radi se o proizvodnji električne energije koja se upotrebljava za proizvodnju električne energije.
Pogodan za sve prilike, kontrolu pristupa, upravljanje parkom i druge namene.
Dobit

Specifikacije
Električne specifikacije
| Model | Sljedeći članak: |
| Četvrtina (m) | 860-960MHz |
| Dobit | S druge strane, |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polarizacija | Krugli |
| 3dB širina zraka, H-razmer | 45o |
| 3dB širina zraka, E-Plane | 70o |
| Osmi omjer | 3 dB |
| Relativna vlažnost | 5%~95% |
| Impedantnost | 50 Ω |
Sljedeći članak
| Konektor | Smernice za upravljanje |
| Dimenzije antene | 460×220×35 mm |
| Težina | 4.3KG |
| Materijal | Inženjering plastike ASA,aluminijum |
| Temperatura pomicanja | -40°C ~ + 85°C |
| Radna temperatura | -40°C ~ + 85°C |
| Boja | Crna |