- Общ преглед
- Спецификации
- Препоръчани продукти
Общ преглед
Подходяща за общи случаи на терминали с UHF RFID антени, насочена с узък лъч и висок коефициент на усилване.
Подходяща за всички ситуации – контрол на достъпа, управление на автопарк и други приложения.
Усилване

Спецификации
Електрически спецификации
| Модел | RFA915-10H45 |
| Обхват на честотата ((MHz) | 860-960MHZ |
| Усилване | >10 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Поларизация | Кръгли |
| ширина на лъча при 3 дБ, хоризонтална равнина (H-равнина) | 45º |
| ширина на лъча при 3 дБ, вертикална равнина (E-равнина) | 70º |
| Осиален коэфicient | <3 dB |
| Относителна влажност | 5%~95% |
| Импеданс | 50 Ω |
Механични спецификации
| Конектор | SMA-50KFD |
| Размер на антена | 460×220×35 mm |
| Тегло | 4.3kg |
| Материал | Инженерен пластмасов материал ASA, алуминий |
| Работна температура | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Работна температура | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Цвят | Черен |