- Genel Bakış
- Teknik Özellikler
- Önerilen Ürünler
Genel Bakış
UHF bandı RFID anten uç birimi için genel amaçlı kılıf, yönlendirilmiş dar demet ve yüksek kazanç özelliklerine sahiptir.
Tüm ortamlara, erişim kontrolüne, filo yönetimine ve diğer kullanım alanlarına uygundur.
Kazanç

Teknik Özellikler
Elektriksel özellikler
| Model | RFA915-10H45 |
| Frekans aralığı ((MHz) | 860-960 MHz |
| Kazanç | >10 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polarizasyon | Çember |
| 3 dB Işın Genişliği, H-Düzlemi | 45º |
| 3 dB Işın Genişliği, E-Düzlemi | 70º |
| Eksen Oranı | <3 dB |
| Bağıl Nem | 5%~95% |
| İmpedans | 50 Ω |
Mekanik Özellikler
| Konektör | SMA-50KFD |
| Antena Boyutu | 460×220×35 mm |
| Ağırlık | 4.3kg |
| Malzeme | Mühendislik Plastiği ASA, Alüminyumlar |
| Çalışma Sıcaklığı | -40℃~+85℃ |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃~+85℃ |
| Renk | Siyah |