- Přehled
- Specifikace
- Doporučené produkty
Přehled
Vhodná pro běžné použití v terminálech UHF RFID antén, směrová úzkopásmová anténa s vysokým ziskem.
Vhodná pro všechny aplikace, např. řízení přístupu, správu vozového parku a další použití.
Zisk

Specifikace
Elektrické specifikace
| Model | RFA915-10H45 |
| Četnostní rozsah ((MHz) | 860-960 MHz |
| Zisk | >10 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polarizace | Kruhové |
| šířka paprsku při úbytku 3 dB v H-rovině | 45º |
| šířka paprsku při úbytku 3 dB v E-rovině | 70° |
| Axální poměr | <3 dB |
| Relativní vlhkost | 5%~95% |
| Impedance | 50 Ω |
Mechanické specifikace
| Konektor | SMA-50KFD |
| Rozměry antény | 460 × 220 × 35 mm |
| Hmotnost | 4.3KG |
| Materiál | Technický plast ASA, hliník |
| Teplota provozu | −40 °C až +85 °C |
| Provozní teplota | −40 °C až +85 °C |
| Barva | Černá |