- Prezentare generală
- Specificații
- Produse recomandate
Prezentare generală
Potrivită pentru cazul general al terminalului antenei RFID de bandă UHF, cu caracteristici de fascicul direcțional îngust și câștig ridicat.
Potrivită pentru toate situațiile: controlul accesului, gestionarea flotei și alte utilizări.
Câștig

Specificații
Specificații electrice
| Model | RFA915-10H45 |
| Intervalul de frecvență ((MHz) | 860-960 MHz |
| Câștig | >10 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polarizare | Circulară |
| lățime de bandă la -3 dB, plan orizontal (H-Plane) | 45º |
| lățime de bandă la -3 dB, plan vertical (E-Plane) | 70º |
| Raport Axial | <3 dB |
| Umiditatea relativă | 5%~95% |
| Impedanță | 50 Ω |
Specificații mecanice
| Conector | SMA-50KFD |
| Dimensiunea antenei | 460×220×35 mm |
| Greutate | 4.3kg |
| Material | Plastic tehnic ASA, Aluminiu |
| Temperatură de stocare | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Temperatură de funcționare | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Culoare | Negru |