- Oorsig
- Spesifikasies
- Aanbevole Produkte
Oorsig
Die RFA915-5S-45 UHF-antennas is geskik vir UHF RFID-terminale en kan maklik in logistiek, toegangsbeheer, kleinhandel, berging en ander gevalle gebruik word. Dit het die eienskappe van ‘n nou straal, rigtinggewende vermoë, stabiele prestasie, maklike installasie, aftasting en onderhoud.
Dimensie

Rigtingsgrafiek

Spesifikasies
| Elektriese spesifikasies | |
| Model | RFA915-5S-45 |
| Frekwensiegebied (MHz) | 920–925 MHz |
| Versterking | ≥5 dBi |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Polariteit | Sirkelvormig |
| 3dB-stralwydte | 45º |
| Relatiewe humiditeit | 5%~95% |
| Impedansie | 50 Ω |
Meganiese spesifikasies
| Koppeling | SMA |
| Antenne Afmeting | 470×190×35 mm |
| Stire-temperatuur | -20℃~+55℃ |
| Bedryfstemperatuur | -40℃~+70℃ |
| Kleur | Wit |