- ຄຳອະທິບາຍໂດຍຫຍໍ້
- ສະເພັດ
- ຜະລິດຕະພັນທີ່ແນະນຳ
ຄຳອະທິບາຍໂດຍຫຍໍ້
ອານເຕັນນາໄຟຟ້າ RFA915-5S-45 UHF ເໝາະສຳລັບເທີມິນອລ໌ UHF RFID, ແລະສາມາດໃຊ້ງ່າຍໃນດ້ານການຈັດສົ່ງ, ການຄວບຄຸມການເຂົ້າ-ອອກ, ການຄ້າປີກ, ການເກັບຮັກສາສິນຄ້າ ແລະ ອື່ນໆ. ມີລັກສະນະເດັ່ນຄື: ຄວາມກວ້າງຂອງດຳເນີນການແຄບ, ມີທິດທາງຊັດເຈນ, ມີຄວາມສະຖຽນຕົນສູງ, ຕິດຕັ້ງງ່າຍ, ສາມາດປັບແຕ່ງ ແລະ ດູແລໄດ້ງ່າຍ.
มิติ

ແຜນຜັງທິດທາງ

ສະເພັດ
| ຂໍ້ ກໍາ ນົດໄຟຟ້າ | |
| ຮຸ່ນ | RFA915-5S-45 |
| ຂະຫນາດความถี่ (MHz) | 920-925MHz |
| ຮັບ | ≥5 dBi |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| ການປ່ອນສະພາບ | ເປັນຮູບໜ້ວຍ |
| ຄວາມກວ້າງຂອງດຳເນີນການ 3dB | 45º |
| ຄວາມຊຸ່ມຊື່ນພີ່ນ້ອງ | 5%~95% |
| ຄວາມຕ້ອງກັນ | 50 Ω |
ຄຳແນະນຳເຄື່ອງຍັງ
| ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ | SMA |
| ຂະໜາດອາເanttີນາ | 470×190×35 mm |
| ອຸນຫະພູມການຕິດຕັ້ງ | -20℃~+55℃ |
| อุณหภูมิการทำงาน | -40℃~+70℃ |
| ສີ | ຂາວ |