- Prikaz
- Specifikacije
- Preporučeni proizvodi
Prikaz
RFA915-5S-45UHF antena pogodna je za UHF RFID terminale i može se lako koristiti u logistici, kontroli pristupa, maloprodaji, skladištenju i drugim prilikama. Ima karakteristike uskog zraka, smjerovitosti, stabilne performanse, jednostavne instalacije, ispravke i održavanja.
Dimenzija

Smjerni grafikon

Specifikacije
| Električne specifikacije | |
| Model | U skladu s člankom 4. stavkom 1. |
| Četvrtina (m) | 920-925 MHz |
| Dobit | Smanjenje emisije |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Polarizacija | Krugli |
| 3dB širine zraka | 45o |
| Relativna vlažnost | 5%~95% |
| Impedantnost | 50 Ω |
Sljedeći članak
| Konektor | SMA |
| Dimenzije antene | 470×190×35 mm |
| Temperatura pomicanja | -20°C ~ + 55°C |
| Radna temperatura | -40°C ~ + 70°C |
| Boja | Bijela |