- Przegląd
- Specyfikacje
- Polecane produkty
Przegląd
Antena UHF RFA915-5S-45 jest przeznaczona do zastosowania w terminalach UHF RFID i może być łatwo stosowana w logistyce, systemach kontroli dostępu, handlu detalicznym, magazynowaniu oraz innych zastosowaniach. Charakteryzuje się wąskim kątem wiązki, kierunkowością, stabilną wydajnością oraz łatwą instalacją, diagnozowaniem i konserwacją.
Wymiary

Wykres kierunkowości

Specyfikacje
| Specyfikacje elektryczne | |
| Model | RFA915-5S-45 |
| Zakres częstotliwości (mhz) | 920–925 MHz |
| Zysk | ≥5 dBi |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Polaryzacja | Okrągły |
| Szerokość wiązki przy poziomie -3 dB | 45º |
| Wilgotność względna | 5%~95% |
| Impedancja | 50 Ω |
Specyfikacje mechaniczne
| Złącze | SMA |
| Wymiar anteny | 470 × 190 × 35 mm |
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ +55 ℃ |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do +70 ℃ |
| Kolor | Biały |