- Genel Bakış
- Teknik Özellikler
- Önerilen Ürünler
Genel Bakış
RFA915-5S-45 UHF anteni, UHF RFID terminalleri için uygundur ve lojistik, erişim kontrolü, perakende, depolama ve diğer alanlarda kolayca kullanılabilir. Dar bant genişliğine sahip, yönlendirici, kararlı performans gösteren, kurulumu, ayarı ve bakımı kolay bir yapıya sahiptir.
Boyut

Yönlendirme grafiği

Teknik Özellikler
| Elektriksel özellikler | |
| Model | RFA915-5S-45 |
| Frekans aralığı ((MHz) | 920-925 MHz |
| Kazanç | ≥5 dBi |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Polarizasyon | Çember |
| 3 dB Işın Genişliği | 45º |
| Bağıl Nem | 5%~95% |
| İmpedans | 50 Ω |
Mekanik Özellikler
| Konektör | SMA |
| Antena Boyutu | 470×190×35 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20℃~+55℃ |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃~+ 70℃ |
| Renk | Beyaz |