- Gainberri
- Espezifikazioak
- Gomendatutako produktuak
Gainberri
RFA915-5S-45 UHF antena hau UHF RFID terminalentzat egokia da eta logistikan, sarbide-kontrolan, erretailan, biltegietan eta beste egoera batzuetan erraz erabil daiteke. Zuzentasun handiko izpi estuaren ezaugarria du, errendimendu egonkorra, instalazio erraza, doiketa eta mantentzea ere errazak dira.
Neurria

Norabide-grafikoa

Espezifikazioak
| Espesifikazio elektrikoak | |
| Modelo bat | RFA915-5S-45 |
| Maiztasun-barrutia (MHz) | 920-925 MHz |
| Bihurtzea | ≥5 dBi |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Polarizazioa | Zirkularra |
| 3 dB-ko izpi-zabalera | 45º |
| Hezetasun erlatiboa | 5%~95% |
| Antolamendua | 50 Ω |
Espesifikazio mekanikoak
| Konexiora | SMA |
| Antenaren dimentsioak | 470×190×35 mm |
| Tenperatura estirea | -20 ℃ ~ +55 ℃ |
| Ekintzako Temperatura | -40 ℃–+70 ℃ |
| Kolorea | Zuria |