- Prezentare generală
- Specificații
- Produse recomandate
Prezentare generală
Antena UHF RFA915-5S-45 este potrivită pentru terminalele UHF RFID și poate fi utilizată ușor în domeniile logisticii, controlului accesului, comerțului cu amănuntul și depozitării. Are caracteristici precum fascicul îngust, directivitate, performanță stabilă și instalare, reglare și întreținere ușoară.
Dimensiune

Grafic direcțional

Specificații
| Specificații electrice | |
| Model | RFA915-5S-45 |
| Intervalul de frecvență ((MHz) | 920–925 MHz |
| Câștig | ≥5 dBi |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Polarizare | Circulară |
| Lățime de bandă la -3 dB | 45º |
| Umiditatea relativă | 5%~95% |
| Impedanță | 50 Ω |
Specificații mecanice
| Conector | SMA |
| Dimensiunea antenei | 470×190×35 mm |
| Temperatură de stocare | -20℃ ~ +55℃ |
| Temperatură de funcționare | -40℃~+ 70℃ |
| Culoare | Alb |