- Огляд
- Технічні характеристики
- Рекомендовані товари
Огляд
UHF-антена RFA915-5S-45 призначена для використання з UHF RFID-терміналами й легко застосовується в логістиці, системах контролю доступу, роздрібній торгівлі, складському господарстві тощо. Вона має такі характеристики: вузький промінь, спрямованість, стабільна робота, простота встановлення, налагодження та обслуговування.
Розмір

Діаграма спрямованості

Технічні характеристики
| Електричні специфікації | |
| Модель | RFA915-5S-45 |
| Діапазон частот ((MHz) | 920–925 МГц |
| Посилення | ≥5 дБі |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Поляризація | Круглий |
| Ширина діаграми спрямованості на рівні –3 дБ | 45° |
| Відносна вологість | 5%~95% |
| Імпеданс | 50 Ω |
Механічні характеристики
| Роз'єм | SMA |
| Розміри антени | 470×190×35 мм |
| Температура сховища | –20 °C ~ +55 °C |
| Робоча температура | -40 ℃ ~ +70 ℃ |
| Колір | Білий |