- Gambaran Keseluruhan
- Spesifikasi
- Produk yang Disyorkan
Gambaran Keseluruhan
Antena UHF RFA915-5S-45 sesuai untuk terminal UHF RFID dan boleh digunakan dengan mudah dalam logistik, kawalan akses, runcit, pergudangan dan situasi lain. Ia mempunyai ciri-ciri seperti jejari sempit, arah tertentu, prestasi stabil, pemasangan mudah, penyelarasan dan penyelenggaraan.
Dimensi

Graf Arah

Spesifikasi
| Spesifikasi Elektrik | |
| Model | RFA915-5S-45 |
| Julat frekuensi ((MHz) | 920–925 MHz |
| Gain | ≥5 dBi |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Polarization | Pusingan |
| Lebar Jejari 3dB | 45º |
| Kelembapan Relatif | 5%~95% |
| Impedans | 50 Ω |
Spesifikasi Mekanikal
| Penyambung | SMA |
| Dimensi Antena | 470×190×35 mm |
| Suhu Simpan | -20℃~+55℃ |
| Suhu operasi | -40℃ hingga +70℃ |
| Warna | Putih |