- Oorsig
- Spesifikasies
- Aanbevole Produkte
Oorsig
RFA915-8H45 is geskik vir die UHF-band RFID-universele antennaterminaltoestande, met rigtinggewing, nou straal, hoë wins, miniaturisering, ens. Klein grootte, geskik vir verskeie toegangsbeheer-, voertuigbestuur-, ens.
Dimensie

VSWR

Versterking

Spesifikasies
Elektriese spesifikasies
| Model | RFA915-8H45 |
| Frekwensiegebied (MHz) | 860–960 MHz |
| Versterking | >8 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polariteit | Sirkelvormig |
| 3 dB-straalwydte, H-vlak | 45º |
| 3 dB-straalwydte, E-vlak | 70º |
| Asimutsverhouding | <3 dB |
| Relatiewe humiditeit | 5%~95% |
| Impedansie | 50 Ω |
Meganiese spesifikasies
| Koppeling | SMA-50KFD |
| Antenne Afmeting | 129×315×15 mm |
| Gewig | 1,02 g |
| Materiaal | RF-4, roestvrystaal |
| Stire-temperatuur | -40℃~+85℃ |
| Bedryfstemperatuur | -40℃~+85℃ |
| Kleur | Silwerwit |