- Prehľad
- Špecifikácie
- Odporúčané produkty
Prehľad
RFA915-8H45 je vhodná pre univerzálne anténne terminály v UHF pásme RFID, vyznačuje sa smerovosťou, úzkym lúčom, vysokým ziskom, miniaturizáciou atď. Malé rozmery, vhodné pre rôzne systémy riadenia prístupu, správu vozidiel atď.
Rozmer

VSWR

Zisky

Špecifikácie
Elektrické špecifikácie
| Model | RFA915-8H45 |
| Frekvenčný rozsah ((MHz) | 860-960MHz |
| Zisky | >8 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polarizácia | Kruhové |
| Šírka lúča pri 3 dB, rovina H | 45° |
| šírka lúča pri úrovni –3 dB, vertikálna rovina | 70° |
| Osový pomer | <3 dB |
| Relatívna vlhkosť | 5%~95% |
| Impedancia | 50 Ω |
Mechanické špecifikácie
| Konektor | SMA-50KFD |
| Rozmery antény | 129 × 315 × 15 mm |
| Hmotnosť | 1,02 g |
| Materiál | RF-4, nehrdzavejúca oceľ |
| Teplota stierky | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Prevádzková teplota | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Farba | Strieborno-biela |