- Gambaran Keseluruhan
- Spesifikasi
- Produk yang Disyorkan
Gambaran Keseluruhan
RFA915-8H45 Sesuai untuk situasi terminal antena sejagat RFID jalur UHF, dengan ciri-ciri arah, alur sempit, gandaan tinggi, pengecilan saiz, dan sebagainya. Saiz kecil, sesuai untuk pelbagai sistem kawalan akses, pengurusan kenderaan, dan lain-lain.
Dimensi

VSWR

Gain

Spesifikasi
Spesifikasi Elektrik
| Model | RFA915-8H45 |
| Julat frekuensi ((MHz) | 860-960mhz |
| Gain | >8 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polarization | Pusingan |
| lebar Jejari 3 dB, Satah-H | 45º |
| lebar Jejari 3 dB, Satah-E | 70º |
| Nisbah Paksian | <3 dB |
| Kelembapan Relatif | 5%~95% |
| Impedans | 50 Ω |
Spesifikasi Mekanikal
| Penyambung | SMA-50KFD |
| Dimensi Antena | 129×315×15 mm |
| Berat | 1.02g |
| Bahan | RF-4, keluli tahan karat |
| Suhu Simpan | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Suhu operasi | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Warna | Perak Putih |