- Przegląd
- Specyfikacje
- Polecane produkty
Przegląd
RFA915-8H45 jest odpowiednia do uniwersalnych zastosowań w terminalach RFID w paśmie UHF, charakteryzuje się kierunkowością, wąskim wiązką promieniowania, wysokim wzmocnieniem oraz miniaturyzacją. Mała wielkość, nadaje się do różnych zastosowań, takich jak systemy kontroli dostępu, zarządzanie pojazdami itp.
Wymiary

VSWR

Zysk

Specyfikacje
Specyfikacje elektryczne
| Model | RFA915-8H45 |
| Zakres częstotliwości (mhz) | 860-960 MHz |
| Zysk | >8 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polaryzacja | Okrągły |
| Szerokość wiązki przy spadku mocy o 3 dB, płaszczyzna H | 45º |
| Szerokość wiązki przy spadku mocy o 3 dB, płaszczyzna E | 70º |
| Stosunek Aksjalny | <3 dB |
| Wilgotność względna | 5%~95% |
| Impedancja | 50 Ω |
Specyfikacje mechaniczne
| Złącze | SMA-50KFD |
| Wymiar anteny | 129 × 315 × 15 mm |
| Waga | 1,02 g |
| Materiał | RF-4, stal nierdzewna |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃ |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃ |
| Kolor | Srebrzystobiały |