- Prikaz
- Specifikacije
- Preporučeni proizvodi
Prikaz
RFA915-8H45 Pogodan za UHF bend RFID univerzalne antene terminala situacije, s smjernošću, uskim zraku, visokog dobića, minijaturizacije, itd.
Dimenzija

VSWR

Dobit

Specifikacije
Električne specifikacije
| Model | Sljedeći članak: |
| Četvrtina (m) | 860-960MHz |
| Dobit | s druge strane, |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polarizacija | Krugli |
| 3dB širina zraka, H-razmer | 45o |
| 3dB širina zraka, E-Plane | 70o |
| Osmi omjer | 3 dB |
| Relativna vlažnost | 5%~95% |
| Impedantnost | 50 Ω |
Sljedeći članak
| Konektor | Smernice za upravljanje |
| Dimenzije antene | Smanjenje od 10 mm |
| Težina | 1,02 g |
| Materijal | RF-4, nerđajući čelik |
| Temperatura pomicanja | -40°C ~ + 85°C |
| Radna temperatura | -40°C ~ + 85°C |
| Boja | Srebrno bijela |