- Umumiy ko'rinish
- Texnik xususiyatlari
- Tavsiya etilgan mahsulotlar
Umumiy ko'rinish
RFA915-8H45 UHF diapazoni uchun RFID universal antenasi boʻlib, yoʻnalishli, tor nurlanishli, yuqori kuchaytirishli, maydonsizlashtirilgan va boshqa xususiyatlarga ega. Kichik oʻlchamli, turli xil kirishni nazorat qilish, avtomobillarni boshqarish kabi sohalarga mos keladi.
O'lchov

VSWR

Foyda

Texnik xususiyatlari
Elektr texnikasi
| Model | RFA915-8H45 |
| Frekans oralig'i ((MHz) | 860-960MHz |
| Foyda | >8 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polarizatsiya | Doira |
| 3 dB nurlanish doirasining kengligi, G-guruh tekisligi | 45º |
| 3 dB nurlanish doirasining kengligi, E-guruh tekisligi | 70º |
| O'qi nisbati | <3 dB |
| Nisbiy namlik | 5%~95% |
| Impedantlik | 50 Ω |
Mexanik xususiyatlari
| Ulagich | SMA-50KFD |
| Antena o'lchamlari | 129×315×15 mm |
| Vazn | 1,02 g |
| Material | RF-4, zanglamaydigan poʻlat |
| Ishlash harorati | -40℃~+ 85℃ |
| Ishlash temperaturasida | -40℃~+ 85℃ |
| Rang | Aylan qo'zg'in rang |