- Επισκόπηση
- Προδιαγραφές
- Συνιστώμενα Προϊόντα
Επισκόπηση
Η RFA915-8H45 είναι κατάλληλη για καταστάσεις χρήσης καθολικής κεραίας UHF RFID, με διαφορετικότητα κατεύθυνσης, στενή δέσμη, υψηλό κέρδος και μικροδιαστατικό σχεδιασμό. Μικρών διαστάσεων, κατάλληλη για διάφορες εφαρμογές ελέγχου πρόσβασης, διαχείρισης οχημάτων κ.λπ.
Διάσταση

VSWR

Κέρδος

Προδιαγραφές
Ηλεκτρικές προδιαγραφές
| Μοντέλο | RFA915-8H45 |
| Περιοχή συχνοτήτων ((MHz) | 860-960 MHz |
| Κέρδος | >8 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Πολαρικοποίηση | Κυκλική |
| Πλάτος δέσμης 3 dB, επίπεδο H | 45º |
| Πλάτος δέσμης 3 dB, επίπεδο E | 70º |
| Αξονικός Λόγος | <3 dB |
| Σχετική Υγρασία | 5%~95% |
| Αντίσταση | 50 Ω |
Μηχανικές προδιαγραφές
| Συνδετήρας | SMA-50KFD |
| Διαστάσεις Αντέννας | 129×315×15 mm |
| Βάρος | 1,02 g |
| Υλικό | RF-4, ανοξείδωτο χάλυβα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Χρώμα | Ασημένιο λευκό |