- Общ преглед
- Спецификации
- Препоръчани продукти
Общ преглед
RFA915-8H45 е подходяща за универсални RFID антенни терминали в UHF диапазона и за приложения с насоченост, тесен лъч, висок коефициент на усилване и миниатюризация. Малки размери, подходящи за различни системи за контрол на достъпа, управление на превозни средства и др.
Размер

VSWR

Усилване

Спецификации
Електрически спецификации
| Модел | RFA915-8H45 |
| Обхват на честотата ((MHz) | 860-960MHZ |
| Усилване | >8 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Поларизация | Кръгли |
| Ширина на лъча при 3 дБ, хоризонтална равнина (H-равнина) | 45º |
| Ширина на лъча при 3 дБ, вертикална равнина (E-равнина) | 70º |
| Осиален коэфicient | <3 dB |
| Относителна влажност | 5%~95% |
| Импеданс | 50 Ω |
Механични спецификации
| Конектор | SMA-50KFD |
| Размер на антена | 129×315×15 мм |
| Тегло | 1,02 г |
| Материал | RF-4, неръждаема стомана |
| Работна температура | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Работна температура | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Цвят | Сребристо бяло |