- Gainberri
- Espezifikazioak
- Gomendatutako produktuak
Gainberri
RFA915-8H45 antena unibertsala da UHF banda RFID-erako, eta erabilgarria da terminal egoera guztietan; norabide-zehatza du, izpi estua, irabazmen altua eta miniaturizazioa ditu, besteak beste. Tamaina txikia du, eta hainbat sarbide-kontrol eta ibilgailuen kudeaketarako egokia da, besteak beste.
Neurria

VSWR

Bihurtzea

Espezifikazioak
Espesifikazio elektrikoak
| Modelo bat | RFA915-8H45 |
| Maiztasun-barrutia (MHz) | 860-960 MHz |
| Bihurtzea | >8 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polarizazioa | Zirkularra |
| 3 dB-ko izpi-zabalera, H-planoa | 45º |
| 3 dB-ko izpi-zabalera, E-planoa | 70º |
| Ardatz-erlazioa | <3 dB |
| Hezetasun erlatiboa | 5%~95% |
| Antolamendua | 50 Ω |
Espesifikazio mekanikoak
| Konexiora | SMA-50KFD |
| Antenaren dimentsioak | 129×315×15 mm |
| Pisua | 1,02 g |
| Materiala | RF-4, altzairu ez harrigarria |
| Tenperatura estirea | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Ekintzako Temperatura | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Kolorea | Zilar koloreko zuria |