- Oversikt
- Spesifikasjoner
- Anbefalte produkter
Oversikt
RFA915-8H45 er egnet for universelle UHF-bånd RFID-antenneterminaler, med retningsegenskaper, smal stråle, høy forsterkning og miniatyrisering osv. Liten størrelse, egnet for ulike tilgangskontroll- og kjøretøyadministrasjonsløsninger osv.
Dimensjon

VSWR

Gevinst

Spesifikasjoner
Elektriske spesifikasjonar
| Modell | RFA915-8H45 |
| Frekvensområde ((MHz) | 860-960MHZ |
| Gevinst | >8 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polarisasjon | Sirkulær |
| 3 dB strålebredde, H-plan | 45° |
| 3 dB strålebredde, E-plan | 70º |
| Akselforhold | <3 dB |
| Relativ fuktighet | 5%~95% |
| Impedans | 50 Ω |
Mechaniske spesifikasjonar
| Kobling | SMA-50KFD |
| Antennestørrelse | 129 × 315 × 15 mm |
| Vekt | 1,02 g |
| Materiale | RF-4, rustfritt stål |
| Stiretemperatur | -40℃~+85℃ |
| Driftstemperatur | -40℃~+85℃ |
| Farge | Silvrig hvit |