- Prezentare generală
- Specificații
- Produse recomandate
Prezentare generală
RFA915-8H45 este potrivită pentru situații terminale universale cu antenă RFID în bandă UHF, având caracteristici precum directivitate, fascicul îngust, câștig ridicat și miniaturizare. Dimensiune mică, potrivită pentru diverse aplicații de control al accesului, gestionare vehicule etc.
Dimensiune

VSWR

Câștig

Specificații
Specificații electrice
| Model | RFA915-8H45 |
| Intervalul de frecvență ((MHz) | 860-960 MHz |
| Câștig | >8 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polarizare | Circulară |
| lățime de bandă la -3 dB, plan orizontal (H-Plane) | 45º |
| lățime de bandă la -3 dB, plan vertical (E-Plane) | 70º |
| Raport Axial | <3 dB |
| Umiditatea relativă | 5%~95% |
| Impedanță | 50 Ω |
Specificații mecanice
| Conector | SMA-50KFD |
| Dimensiunea antenei | 129×315×15 mm |
| Greutate | 1,02 g |
| Material | RF-4, oțel inoxidabil |
| Temperatură de stocare | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Temperatură de funcționare | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Culoare | Argintiu Alb |