- Genel Bakış
- Teknik Özellikler
- Önerilen Ürünler
Genel Bakış
RFA915-8H45, UHF bandı için RFID evrensel anten uç durumlarına uygundur; yönellik, dar bant, yüksek kazanç, küçültülmüş boyut gibi özelliklere sahiptir. Küçük boyutlu olup çeşitli erişim kontrol sistemleri, araç yönetimi vb. alanlarda kullanıma uygundur.
Boyut

VSWR

Kazanç

Teknik Özellikler
Elektriksel özellikler
| Model | RFA915-8H45 |
| Frekans aralığı ((MHz) | 860-960 MHz |
| Kazanç | >8 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polarizasyon | Çember |
| 3 dB Işın Genişliği, H-Düzlemi | 45º |
| 3 dB Işın Genişliği, E-Düzlemi | 70º |
| Eksen Oranı | <3 dB |
| Bağıl Nem | 5%~95% |
| İmpedans | 50 Ω |
Mekanik Özellikler
| Konektör | SMA-50KFD |
| Antena Boyutu | 129×315×15 mm |
| Ağırlık | 1,02 g |
| Malzeme | RF-4, paslanmaz çelik |
| Çalışma Sıcaklığı | -40℃~+85℃ |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃~+85℃ |
| Renk | Gümüş Gri |