- Přehled
- Specifikace
- Doporučené produkty
Přehled
RFA915-8H45 je vhodná pro univerzální anténní terminály v pásmu UHF RFID za podmínek vyžadujících směrovost, úzký paprsek, vysoký zisk a miniaturizaci. Malé rozměry umožňují použití v různých systémech řízení přístupu, správy vozidel atd.
Rozměr

VSWR

Zisk

Specifikace
Elektrické specifikace
| Model | RFA915-8H45 |
| Četnostní rozsah ((MHz) | 860-960 MHz |
| Zisk | >8 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polarizace | Kruhové |
| Šířka paprsku při úbytku 3 dB v horizontální rovině (H-rovině) | 45º |
| Šířka paprsku při úbytku 3 dB ve vertikální rovině (E-rovině) | 70° |
| Axální poměr | <3 dB |
| Relativní vlhkost | 5%~95% |
| Impedance | 50 Ω |
Mechanické specifikace
| Konektor | SMA-50KFD |
| Rozměry antény | 129 × 315 × 15 mm |
| Hmotnost | 1,02 g |
| Materiál | RF-4, nerezová ocel |
| Teplota provozu | −40 °C až +85 °C |
| Provozní teplota | −40 °C až +85 °C |
| Barva | Stříbrně bílá |