- Огляд
- Технічні характеристики
- Рекомендовані товари
Огляд
RFA915-8H45 підходить для універсальних терміналів UHF-діапазону RFID у різних ситуаціях: має спрямованість, вузький промінь, високий коефіцієнт підсилення, мініатюризацію тощо. Малі габарити, підходить для різноманітних систем контролю доступу, управління транспортними засобами тощо.
Розмір

VSWR

Посилення

Технічні характеристики
Електричні специфікації
| Модель | RFA915-8H45 |
| Діапазон частот ((MHz) | 860-960 МГц |
| Посилення | >8 дБі |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Поляризація | Круглий |
| Ширина діаграми спрямованості на рівні –3 дБ у площині H | 45° |
| Ширина діаграми спрямованості на рівні –3 дБ у площині E | 70º |
| Відношення осей | <3 дБ |
| Відносна вологість | 5%~95% |
| Імпеданс | 50 Ω |
Механічні характеристики
| Роз'єм | SMA-50KFD |
| Розміри антени | 129 × 315 × 15 мм |
| Вага | 1,02 г |
| Матеріал | RF-4, нержавіюча сталь |
| Температура сховища | -40 °C ~ +85 °C |
| Робоча температура | -40 °C ~ +85 °C |
| Колір | Сріблясто-білий |