- Overzicht
- Specificaties
- Aanbevolen producten
Overzicht
RFA915-8H45 is geschikt voor universele UHF-band RFID-antenne-toepassingen, met richtingsgevoeligheid, smalle bundel, hoge winst, miniaturisering, enz. Kleine afmetingen, geschikt voor diverse toegangscontrolesystemen, voertuigbeheer, enz.
Afmeting

VSWR

Versterking

Specificaties
Elektrische specificaties
| Model | RFA915-8H45 |
| Frequentiebereik ((MHz) | 860-960 MHz |
| Versterking | >8 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polaritatie | Cirkelvormig |
| 3 dB bundelbreedte, H-vlak | 45º |
| 3 dB bundelbreedte, E-vlak | 70º |
| Axiale verhouding | <3 dB |
| Relatieve luchtvochtigheid | 5%~95% |
| Impedantie | 50 Ω |
Mechanische specificaties
| Verbindingsstuk | SMA-50KFD |
| Antenne afmetingen | 129 × 315 × 15 mm |
| Gewicht | 1,02 g |
| Materiaal | RF-4, roestvrij staal |
| Stire-temperatuur | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Bedrijfstemperatuur | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Kleur | Zilverwit |