- Conspectus
- Specificationes
- Producta Commendata
Conspectus
RFA915-8H45 apta est ad usus terminales universalis antennae UHF bandae RFID, cum directione, fasciculo angusto, alto reditu, minificatione, etc. Dimensio parva, apta ad varia systemata controlus accessus, gestionem vehiculorum, et cetera.
Dimensio

VSWR

Lucrum

Specificationes
Specificationes Electrificae
| Formam | RFA915-8H45 |
| Frequens ambitus (MHz) | 860-960MHz |
| Lucrum | >8 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polarizatio | Circularis |
| largitudo Fasciculi ad 3 dB, Planum H | 45º |
| largitudo Fasciculi ad 3 dB, Planum E | 70º |
| Ratio Axialis | <3 dB |
| Humiditas relativa | 5%~95% |
| Impedantia | 50 Ω |
Mechanica Specificationes
| Connector | SMA-50KFD |
| Dimensio Antennae | 129 × 315 × 15 mm |
| Pondus | 1,02 g |
| Materia | RF-4, ferrum crassum |
| Temperatura stire | −40 °C usque ad +85 °C |
| Temperatura operativa | −40 °C usque ad +85 °C |
| Color | Argentum album |