- Přehled
- Specifikace
- Kódy produktů pro objednávku
- Doporučené produkty
Přehled
Přehled produktu
Advantenna-CP11 je kompaktní UHF RFID anténa s přesně ovládanou čtecí oblastí a kruhovou polarizací.
Nastavením výkonu RFID čtečky lze anténu Advantenna-CP11 použít buď jako blízkopopisnou anténu, nebo jako anténu s širším dosahem.
Při provozu jako blízkopopisná anténa lze čtecí oblast upravit na několik centimetrů, i při použití dálkových štítků.
Anténu Advantenna–CP11 lze namontovat pod povrch polic, stolů apod., aby byly vytvořeny RFID aplikace, jako jsou platební systémy, systémy registrace příchodu, systémy řízení přístupu, chytré police, chytré displeje, chytré panely a chytré stoly.
Výhody:
• Lze použít buď jako blízkopopisnou anténu, nebo jako anténu s širším dosahem
• Vysoko regulovaná čtecí oblast
• Ekonomické řešení
Použití:
• Platební systémy
• Systémy pro registraci při příjezdu
• Kontrola přístupu
• Chytré policinky
• Chytré panely
• Chytré stoly
• Chytré povrchy obecně
Radiací vzor

Sledujte nás na Twitteru: @KeonnTech
Advantenna-CP11 ™
Příklady:
• ADAN-CP11EU-SMA-200:
- Advantenna-CP11
- Frekvenční pásmo: 865,6 MHz – 867,6 MHz
- Konektor SMA
- Model 200
Mechanické specifikace




Specifikace
| Provozní frekvence – evropská verze | 865 – 868 MHz (ETSI EN 302 208) |
| Provozní frekvence – americká verze | 902 – 928 MHz (FCC část 15) |
| Provozní detekční vzdálenost | Až 3 m (v režimu vysokého výkonu) |
| Radiací vzor | Nastavitelné |
| Zisk | 0,2 dBi |
| Šířka trámu | 120° / 120° |
| Polarizace | Kruhové |
| Vstupní impedance | 50 Ω |
| Konektor | SMA |
| IP hodnocení | IP64 – odolný proti prachu, i při vysoké koncentraci; odolný proti stříkající vodě |
| Rozsah teplot | −20 °C až +130 °C |
| Rozměr bez konektoru | 180 mm × 180 mm × 17,5 mm; 7 palců × 7 palců × 0,7 palce |
| Hmotnost antény | 485 g |
Kódy produktů pro objednávku
| ADAN-CP11 | Ff | - | CCC | - | mmm | |
| FF = frekvenční pásmo | ||||||
| EU | 865,6 MHz – 867,6 MHz | |||||
| Nás | 902,0 MHz – 928,0 MHz | |||||
| Typ konektoru | ||||||
| SMA | Spojovací zařízení SMA | |||||
| Model | ||||||
| 200 | Číslo modelu |