- Gainberri
- Espezifikazioak
- Eskatzeko produktu-kodeak
- Gomendatutako produktuak
Gainberri
Produktuaren Ikuspegi Orokorra
Advantenna-CP11 RFID UHF antena txikia da, irakurketa-eremua oso ondo kontrolatuta duena eta polarizazio zirkularra duena.
RFID irakurgailuaren potentzia kontrolatuz, Advantenna-CP11 hurbil-eremuko antena gisa edo eremu zabalgarruagoko antena gisa lan egin dezake.
Hurbil-eremuko antena gisa lan egiten duenean, irakurketa-eremua zentimetro gutxi batzuetara doitzeko aukera dago, baita urrun-eremuko etiketak erabiliz ere.
Advantenna–CP11 apalaren, mahaiaren, etab. gainazalaren azpian instalatu daiteke, ordainketa-sistemak, sarrera-sistemak, sarbide-kontrola, apal inteligenteak, bistaratze-inteligenteak, panel inteligenteak eta mahai inteligenteak bezalako RFID aplikazioak sortzeko.
Oporak:
• Hurbil-eremuko antena gisa edo eremu zabalgarruagoko antena gisa lan egin dezake
• Irakurketa-eremu oso kontrolatua
• Baliogarria kostu-gaian
Aplikazioak:
• Ordainketa-sistemak
• Sarrera-sistemak
• Sarbide-kontrola
• Azeri-adarrak
• Azeri-panelak
• Azeri-mahaiak
• Oro har, azeri-azalerak
Izpi-eragineko irudia

Jarraitu gaitzazu Twitterren: @KeonnTech
Advantenna-CP11 ™
Adibideak:
• ADAN-CP11EU-SMA-200:
- Advantenna-CP11
- Maiztasun-banda: 865,6 MHz - 867,6 MHz
- SMA konexioa
- 200 eredua
Espesifikazio mekanikoak




Espezifikazioak
| Eragin-maiztasuna (EU bertsioa) | 865 - 868 MHz (ETSI EN 302 208) |
| Eragin-maiztasuna (AEB bertsioa) | 902 - 928 MHz (FCC 15. atala) |
| Erabilera-detekzio-urrunera | Gehienezko 3 m (potentzia handiko moduan) |
| Izpi-eragineko irudia | Aldagarriak |
| Bihurtzea | 0,2 dBi |
| Izpi-zabalera | 120° / 120° |
| Polarizazioa | Zirkularra |
| Sarrerako erresistentzia | 50 Ω |
| Konexiora | SMA |
| IPren kalifikazioa | IP64: hauts-erresistentea, hauts-kontzentrazio handian ere; ur-jauziak jasateko gai |
| Tenperatura tartea | -20 °C-tik +130 °C-ra |
| Konexioa barne ez duten dimentsioak | 180 mm x 180 mm x 17,5 mm (7 hazbete x 7 hazbete x 0,7 hazbete) |
| Antenaren pisua | 485 g |
Eskatzeko produktu-kodeak
| ADAN-CP11 | FF | - | CCC | - | mmm | |
| FF = maiztasun-banda | ||||||
| EU | 865,6 MHz - 867,6 MHz | |||||
| Eus | 902,0 MHz - 928,0 MHz | |||||
| Konektore mota | ||||||
| SMA | SMA konektorea | |||||
| Modelo bat | ||||||
| 200 | Modelo zenbakia |