- Prikaz
- Specifikacije
- Kodovi proizvoda za naručivanje
- Preporučeni proizvodi
Prikaz
Pregled proizvoda
Advantenna-CP11 je kompaktna RFID UHF antena, s visoko kontroliranom područjem čitanja i s kružnom polarizacijom.
Kontrolirajući snagu RFID čitača, Advantenna-CP11 može raditi kao antena u blizini polja ili kao antena većeg dometa.
Kad radi kao antena za bliski polje, područje za čitanje može se prilagoditi na nekoliko centimetara, čak i s oznakama za daljinski polje.
AdvantennaCP11 može se montirati ispod površine police, stola itd. kako bi se stvorile RFID aplikacije kao što su sustavi plaćanja, sustavi za prijavu, kontrola pristupa, pametne police, pametni zasloni, pametni paneli i pametni stolovi.
Prednosti:
• Može raditi kao antena za bliski polje ili kao antena za veći raspon
• Vrlo kontrolirana čitanja
• Ekonomska cjelina
Primjene:
• Plaćanja
• Sistemi za prijavu
• Kontrola pristupa
• Pametne police
• Pametni paneli
• Pametni stolovi
• Pametne površine općenito
Zračenje uzorka

Slijedite nas na Twitteru: @KeonnTech
Advantenna-CP11 TM
Primjeri:
• ADAN-CP11EU-SMA-200:
- Advantenna-CP11
- Frekvencijski pojas: 865,6 MHz - 867,6 MHz
- SMA konektor
- Model 200
Sljedeći članak




Specifikacije
| U skladu s člankom 4. stavkom 2. | 865 - 868 MHz (ETSI EN 302 208) |
| Radna frekvencija | u skladu s člankom 6. stavkom 1. |
| Udaljenost za otkrivanje | S obzirom na to da je to primjenjivo na električne uređaje, to znači da se ne može koristiti za proizvodnju električne energije. |
| Zračenje uzorka | Podesive |
| Dobit | 0,2 dBi |
| Širina greda | 120° / 120° |
| Polarizacija | Krugli |
| Ulazna impedantnost | 50 Ω |
| Konektor | SMA |
| IP ocjena | IP64 Otporan na prašinu, čak i u visokom udjeljenju Otporan na prskavanje vode |
| Temperaturni raspon | -20°C do + 130°C |
| Uređaj za upravljanje električnom energijom | 180 mm x 180 mm x 17.5 mm 7 inča x 7 inča x 0.7 inča |
| Sredstva za upravljanje | 485 g |
Kodovi proizvoda za naručivanje
| ADAN-CP11 | Ff | - | CCC | - | -Mm, što? | |
| FF = frekvencijski pojas | ||||||
| EU | 865,6 MHz - 867,6 MHz | |||||
| Nas | 902,0 MHz - 928,0 MHz | |||||
| Vrsta spojnika | ||||||
| SMA | SMA konektor | |||||
| Model | ||||||
| 200 | Broj modela |