- Gambaran Keseluruhan
- Spesifikasi
- Kod produk untuk tempahan
- Produk yang Disyorkan
Gambaran Keseluruhan
Gambaran Produk
Advantenna-CP11 ialah antena UHF RFID berbentuk padat, dengan kawasan bacaan yang dikawal secara ketat dan menggunakan penukaran bulat (circular polarization).
Dengan mengawal kuasa pembaca RFID, Advantenna-CP11 boleh berfungsi sebagai antena medan dekat atau antena jangkauan lebih luas.
Apabila beroperasi sebagai antena medan dekat, kawasan bacaan boleh dilaraskan sehingga beberapa sentimeter, walaupun menggunakan tag medan jauh.
Advantenna–CP11 boleh dipasang di bawah permukaan rak, meja, dan sebagainya untuk mencipta aplikasi RFID seperti sistem pembayaran, sistem daftar masuk, kawalan akses, rak pintar, paparan pintar, panel pintar dan meja pintar.
Manfaat:
• Boleh beroperasi sama ada sebagai antena medan dekat atau antena jangkauan lebih luas
• Kawasan membaca yang sangat terkawal
• Berkesan dari segi kos
Aplikasi:
• Sistem pembayaran
• Sistem daftar masuk
• Kawalan akses
• Rak pintar
• Panel pintar
• Meja pintar
• Permukaan pintar secara umum
Pola radiasi

Ikuti kami di Twitter: @KeonnTech
Advantenna-CP11 ™
Contoh:
• ADAN-CP11EU-SMA-200:
- Advantenna-CP11
- Julat frekuensi: 865,6 MHz – 867,6 MHz
- Penyambung SMA
- Model 200
Spesifikasi Mekanikal




Spesifikasi
| Frekuensi Operasi Versi EU | 865 – 868 MHz (ETSI EN 302 208) |
| Frekuensi Operasi Versi AS | 902 – 928 MHz (Bahagian FCC 15) |
| Jarak Pengesanan Operasi | Sehingga 3 m (dalam mod kuasa tinggi) |
| Pola radiasi | Boleh laras |
| Gain | 0.2 dBi |
| Lebar balok | 120° / 120° |
| Polarization | Pusingan |
| Impedansi input | 50 Ω |
| Penyambung | SMA |
| Penarafan IP | IP64: Tahan habuk, walaupun dalam kepekatan tinggi; tahan terhadap percikan air |
| Julat suhu | -20°C hingga +130°C |
| Saiz tanpa penyambung | 180 mm x 180 mm x 17.5 mm, 7 inci x 7 inci x 0.7 inci |
| Berat antena | 485 g |
Kod produk untuk tempahan
| ADAN-CP11 | Ff | - | CCC | - | mmm | |
| FF = jalur frekuensi | ||||||
| EU | 865,6 MHz – 867,6 MHz | |||||
| Kami | 902,0 MHz – 928,0 MHz | |||||
| Jenis Penyambung | ||||||
| SMA | Penyambung sma | |||||
| Model | ||||||
| 200 | Nombor Model |