- Przegląd
- Specyfikacje
- Kody produktów do zamówienia
- Polecane produkty
Przegląd
Przegląd produktu
Advantenna-CP11 to kompaktowa antena UHF RFID o ściśle kontrolowanym obszarze odczytu oraz z polaryzacją kołową.
Poprzez regulację mocy czytnika RFID antena Advantenna-CP11 może działać jako antena bliskiego zasięgu lub jako antena o szerszym zasięgu.
W trybie anteny bliskiego zasięgu obszar odczytu można dostosować do kilku centymetrów, nawet przy użyciu znaczników dalekiego zasięgu.
Antenę Advantenna–CP11 można zamontować pod powierzchnią półki, stołu itp., aby tworzyć aplikacje RFID, takie jak systemy płatności, systemy rejestracji przybycia, systemy kontroli dostępu, inteligentne półki, inteligentne wyświetlacze, inteligentne panele oraz inteligentne stoły.
Korzyści:
• Może działać zarówno jako antena bliskiego zasięgu, jak i jako antena o szerszym zasięgu
• Wysoko kontrolowana strefa czytania
• Ekonomiczne rozwiązanie
Zastosowania:
• Systemy płatności
• Systemy rejestrowania przyjazdu
• Kontrola dostępu
• Inteligentne półki
• Inteligentne panele
• Inteligentne stoły
• Inteligentne powierzchnie w ujęciu ogólnym
Wzorzec promieniowania

Śledź nas na Twitterze: @KeonnTech
Advantenna-CP11 ™
Przykłady:
• ADAN-CP11EU-SMA-200:
- Advantenna-CP11
- Zakres częstotliwości: 865,6 MHz – 867,6 MHz
- Złącze SMA
- Model 200
Specyfikacje mechaniczne




Specyfikacje
| Częstotliwość pracy – wersja europejska | 865 – 868 MHz (ETSI EN 302 208) |
| Częstotliwość pracy – wersja amerykańska | 902 – 928 MHz (FCC część 15) |
| Zasięg wykrywania w trybie pracy | Do 3 m (w trybie wysokiej mocy) |
| Wzorzec promieniowania | Regulowany |
| Zysk | 0,2 dBi |
| Szerokość wiązki | 120° / 120° |
| Polaryzacja | Okrągły |
| Impedancja wejściowa | 50 Ω |
| Złącze | SMA |
| Klasa IP | Odporność na kurz zgodnie z klasą IP64, nawet przy wysokim stężeniu; odporność na rozpryski wody |
| Zakres temperatur | −20 °C do +130 °C |
| Wymiary bez złącza | 180 mm × 180 mm × 17,5 mm; 7 cali × 7 cali × 0,7 cala |
| Masę anteny | 485 g |
Kody produktów do zamówienia
| ADAN-CP11 | Ff | - | CCC | - | mmm | |
| FF = pasmo częstotliwości | ||||||
| EU | 865,6 MHz – 867,6 MHz | |||||
| USA | 902,0 MHz – 928,0 MHz | |||||
| Typ złącza | ||||||
| SMA | Łącznik sma | |||||
| Model | ||||||
| 200 | Numer modelu |