- Oorsig
- Spesifikasies
- Aanbevole Produkte
Oorsig
Geskik vir die UHF-band RFID-nabyveldantennas.
Klein volume sonder blinde areas, afstandbeheer, ens.



VSWR

Spesifikasies
Elektriese spesifikasies
| Model | RFA920-3H |
| Frekwensiegebied (MHz) | 920–928 MHz (865–868 MHz opsioneel) |
| Versterking | > 3 dBic |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Polariteit | Sirkelvormig |
| Relatiewe humiditeit | 5%~95% |
| Invoer impedansie | 50 Ω |
Meganiese spesifikasies
| Koppeling | SMA-50KFD |
| Antenne Afmeting | 128×128×20 mm |
| Gewig | 0.4Kg |
| Materiaal | RF-4, ASA |
| Stire-temperatuur | -40℃~+85℃ |
| Bedryfstemperatuur | -40℃~+85℃ |
| Kleur | Wit |